Dnešní datum: 25. 04. 2017
Hlavní stránka Mapa sítě Správci Fórum

Lidé v Klfree
Ekonomika
Účet pro platby členských příspěvků ve FIO bance č.2200173650/2010. Přehled veškerých toků na účtě můžete zkontrolovat v Informačním systému.
Při platbě uvádějte své členské číslo jako variabilní symbol, pokud zadáváte i text, uveďte:
jméno příjmení členský příspěvek nebo jméno příjmení předplatné od-do

Partneři
Alcoma, a. s.

Vysílačky SPACE s.r.o.

Pilsfree.net

UNHfree.net

NFX

NIX.cz

ČD-Telekomunikace

RIPE

05. Informace

* Schůze členů 2013

Vydáno dne 14. 05. 2013 (6228 přečtení)

Rok se s rokem sešel a opět se nám blíží termín Schůze členů, která se bude konat 14.6.2013 od 18h.

Schůze členů se chystá na pátek 14.6.2013 od 18 hodin. Schůze se bude konat v Domu techniky v Kladně na Sítné (zde)

Řádní členové (ti, kteří při vstupu do sdružení uhradili i vstupní příspěvek), mají právo se Schůze zúčastnit a svým hlasem přispět k určení směru dalšího vývoje Sdružení. Abychom se vyhnuli různým zbytečným dotazům, oznamuji dopředu, že účast na Schůzi není povinná, je to vaše právo, nikoli povinnost. Nikdo nemusí mít strach, že pokud nepřijde, bude mu zablokován přístup na internet. Naopak bych rád předeslal, že na Schůzi budou vpuštěni pouze členové - ověřeni dle OP, nebo jejich zástupci s úředně ověřenou plnou mocí. Dle nových stanov může jeden člověk zastupovat pouze jednoho jiného člena. O případných hostech bude hlasovat Schůze.

Každý řádný člen má dále právo navrhovat body na jednání Schůze, navrhovat změny ve Stanovách a Finančním řádu a kandidovat do Rady či Kontrolní Komise (na příští Schůzi). K těmto bodům se vážou jisté termíny a formality, které by bylo vhodné dodržet pro vyvarovaní se různých komplikací během Schůze:
 • Program Schůze:
  O znění programu Schůze bude Rada hlasovat 20.5., návrhy na zařazení bodu jednání do programu Schůze můžete zasílat nejpozději do 20.5. 10:00. Veškeré návrhy zaslané později, budou do programu Schůze zařazeny na místě po kladném odsouhlasení Schůzí.
  Ke každému zaslanému návrhu bodu jednání zasílejte i jeho dostatečné vysvětlení a odůvodnění.

 • Kandidatury:
  Své kandidatury na člena Rady můžete posílat do pondělí 10.6.. Po tomto datu, bychom rádi vystavili došlé kandidatury včetně motivačních dopisů na stránky sdružení, aby se členové mohli předem seznámit s kandidáty. Kandidovat lze ovšem i později, klidně i během vlastního průběhu Schůze. Tito kandidáti mají ovšem nevýhodu v podobě předchozího nezveřejnění svých kandidatur a motivačních dopisů.
  Pokud zvažujete kandidaturu na člena Kontrolní komise, pak připomínám, že Kontrolní komisi končí volební období až přístí rok. Bude se tedy volit až na další Schůzi.
  Kandidatura by měla obsahovat krátký životopis a motivační dopis.

 • Změna Stanov a Finančního řádu:
  Návrhy na změnu Stanov či Finančního řádu posílejte také do pondělí 10.6., aby mohla proběhnout obecná diskuse o návrhu. Každý návrh, který přijde po tomto termínu, bude zařazen po kladném rozhodnutí Schůze.
  Každý návrh by měl být přehledný a měl by obsahovat současné znění textu (včetně paragrafu), změněný text a oduvodnění návrhu.

Doufáme, že tyto pravidla zajistí co nejplynulejší a nejrychlejší průběh Schůze.
Těšíme se na vaše návrhy na emailu rada@klfree.net.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
(Celý článek | Autor: Martin Šrotýř (Belerby) | Informační e-mailVytisknout článek

Kontakt na helpdesk
Mail: helpdesk@klfree.net
Tel.: 840 800 840
nonstop
0h-24h

Více informací naleznete v článku

Nastavení SMTP (pošty)
Pro správné fungování Vašich emailových klientů, je třeba nastavit si server pro odchozí poštu (SMTP):
smtp.klfree.net
Pro příchozí poštu použijte POP3 (nebo IMAP) server poskytovatele Vaší emailové schránky.

Radio KLFREEone
Radio KLFREE 1Spuštění vysílání
Spuštění vysílání

31. 8. 2014   00:00 - 23:59

VYSëL Në P IPRAVUJEME

Vysíláme jen v siti KLFREE


Aktuality
04.08.2016: plánovaná odstávka elektřiny
Dnes 4.8. jsou naplánovány odstávky elektrické energie v oblasti kročehlav a postihne následující vysílače: Hegemon, Baumax, Arigato, Dělnická. Děkujeme za pochopení.

13.07.2016: Krátké výpadky v noci
Dnes v noci mezi 24h a 01h budou prováděny úpravy na hlavních rozbočovačích na Silveru a na Děčínské. Může tedy docházet k několika krátkým minutovým výpadkům. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

17.06.2016: Výpadek elektřiny
Dnes po 11:30 nastal na Kladně výpadek vysokého napětí. V souvislosti s tím může po obnově docházet k výpadkům připojení k Internetu. V případě nefunkčnosti zkuste restartovat svá zařízení a nebo se ozvěte na helpdesk - tel. 840 800 840. Děkujeme za pochopení. Sdružení Klfree.net

24.05.2016: Výpadky elektřiny
Dnes ráno se od 3tí hodiny v noci na Kladně a okolí vyskytly mnohočetné výpadky elektrické sítě.
Případné poruchy způsobené výpadky sítě hlašte na infolinku 840800840. V této chvíli výpadek pokračuje v oblasti kolem baumaxu, omlouváme se za tímto způsobenou nefunkčnost internetu.
Děkujeme za pochopení.

12.05.2016: Virus na Ubiquity
Na zařízeních značky Ubiquity v našem Sdružení se objevil virus, proto byl dnes večer spuštěn skript, který postupně testuje jednotlivá zařízení a pakliže se dostane na Ubiquity, automaticky upgraduje firmware na verzi 5.6.4, která není tímt virem napadnutelná. S tímto jsou spojeny případné problémy a může se i stát, že se některé zařízení nevzpamatuje. Pokud budete mít problémy s připojením, ozvěte se na hepldesk (te. 840 800 840).

18.12.2015: Výstavba nového stožáru místo node Pchery Bejkarna
Od dnešního dne začali technici intenzivně pracovat výstavbě nového stožáru a v nejbližší době by mělo spojení opět fungovat. děkujeme za pochopení

29.07.2015: Plánovaný výpadek elektřiny Žehrovice
Dnes 29.7.2015 od 8:00 do 15:00 proběhne plánovaná odstávka elektrické energie v Kamenných Žehrovicích a díky tomu i některých vysílacích bodů. Děkujeme za pochopení.

24.07.2015: plánovaný výpadek elektřiny Node Olsany
Zítra mezi 8 - 9 proběhne plánovaná odstaávka elektřiny na node Olsany děkujeme za pochopení.

30.03.2015: Výpadek elektřiny - od 30.03.2015 v 14:50
dle nahlášení ČEZu nefunguje elektřina v obcích: Cvrčovice, Buštěhrad, Pchery, Dobrovíz, Velké a Malé přítočno, Hostouň, Noutonice, Tuchoměřice, Dolany, dále Node Kladenská, Node Mytinka, Node Obec, Node Manes, Node Fialka: tudíž zde nefunguje ani internet, info o čase opravy zatím nemáme, na místo havárie vyrazili technici ČEZu. výpadek elektřinyy v Buštěhradě Node Highway ovlivní i tyto obce - tj. nepojedou: NodeHalda, Node Dřetovice, Node Lidice, Node Kovary, Node Mako, Node Stehelceves2, Node Forrest. Node Chmelnice. Děkujme za pochopení

27.03.2015: Upgrade NODE COLEK
Dnes od 8 do 16 hodiny bude probíhat upgrade hardwaru na NODE Čolek ve Velvarech vzhledem k probíhajícím úpravám může dojít k chvilkovým výpadkům. Děkujeme za pochopení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server